Fbc Strakonice : FBC Došwich Milevsko 4:0
Fbc Strakonice : FBC Sokol Písek Myšáci 5:1
Fbc Strakonice : FBC Došwich Milevsko – Holky 5:3
Fbc Strakonice : FBC Sokol Písek Žraloci 3:2

První turnaj přípravky, ve kterém zvítězila Strakonická přípravka ve všech utkáních. Největší skalpem je vítězství nad Milevskými děvčaty, které jsou věkem elévkami.

Popis fotografie: Horní řada zleva: Kryštof Hejtmánek, Matouš Kalina, Viktor Jirouš, David Beníšek, Tomáš Martíšek,  Jiří Zelenka,

Leží: Jakub Veselka, Petr Janoušek, Lukáš Pixa (G)

Trenér: Pavla Fišerová

Jihočeská Liga Mladších žáků 17.3.2019 Milevsko

Fbc Strakonice : : FBC Došwich Milevsko 11:3 (4:0,4:2,3:1)
Branky: Kotrc 3, Šperlín 3, Mikeš, Janda, Preis, Miklas

Fbc Strakonice : 1.FbK Tábor 6:3 (3:2,2:1,1:0)
Branky: Kotrc 2, Šperlín 2, Mikeš, Janda

První zápas proti Milevsku jsme do první třetiny vstoupily velmi aktivně a od začátku zápasu jsme diktovali tempo hry v tomto duchu pokračovali i na začátku druhé třetiny. Na konci druhé třetiny jsme sice trošku ubrali z tempa a soupeři povolili vstřelit dvě branky ale do třetí třetiny jsme šli s tím, že dohrajeme zápas v klidu s míčkem na hokejce.  Vedení se nám povedlo navýšit a nakonec z toho bylo vítězství 11:3.

Proti Táboru jsme šli do zápasu s tím, že nás čeká těžší soupeř než v prvním utkání. Začátek zápasu byl velice ospalý z obou stran, avšak moji hráči byli více produktivní a skóre bylo 3:1. Ve druhé třetině jsme začali diktovat tempo hry, ale nepovedlo se nám využít velké množství šanci i přesto to ale stačilo na skóre 5:2 po dvou třetinách. Ve třetí třetině už jsme si skóre pohlídali a utkáni jsme dotáhli do úspěšného konce. Jsem rád, že na klucích je vidět práce kterou děláme na tréninku a doufám, že v podobných ne-li lepších výkonech budeme pokračovat.

Sestava: Matěj Čajan (G), Šimon Fric(G), Václav Sládek, František Preis, Jan Zdeněk, Jan Janda, Adam Miklas, Ondřej Ševčík, Václav Kotrc, Adam Šperlín, Alex Harant, Vítek Mikeš

2.liga Dorostenců 16.3.2019 Dačice

Fbc Strakonice : TJ Centropen Dačice 6:6 (1:1,4:3,1:2)
Branky: Blahuta 3, Homolka, Wolf, vlastní

Fbc Strakonice : TJ Slovan J.Hradec 0:18 (0:9,0:5,0:4)

V prvním utkání jsem nedokázali udržet vedení a nakonec jsme museli dotahovat alespoň remízu. Druhé utkání proti suverénu soutěže jsme nezvládli ani fyzicky ani psychicky. Máme velmi mladý tým, který se každým turnajem zlepšuje. Věřím naší kombinační a týmové hře.

Sestava: Matěj Samec (G), Filip Kovárna, Miloslav Blahuta, Alexander Houček, Daniel Matas, Ondřej Šmíd, Ondřej Palečko, Petr Lagron, Luboš Homolka, Jakub Balík, Patrik Wolf