Florbal Strakonice

Mužské týmy stoprocentní

Zápasy obou mužských celků hodnotí tento text.

Muži A

Posledním domácím utkáním základní části sezóny byl souboj s klatovským celkem. Do zápasu s týmem, bojujícím o udržení v Divizi, vstoupili strakoničtí vlažně. Plus mínus vyrovnanou první desetiminutovku uzavřeli hosté úvodní trefou. Od této chvíle domácí zlepšili všechny aspekty své hry a zatlačili Klatovy před svého gólmana. Z tlaku dudáci vytěžili stav 4:1 po první třetině. Druhá dvacetiminutovka nabídla stejný obraz hry, ovšem gól padl pouze jeden, a to do brány hostů. A první polovina poslední třetiny přinesla znovu strakonickou převahu, odměněnou 4 góly. Poté domácí již přestali důsledně plnit své úkoly, což vedlo ke třem trefám Klatov. Celkový účet zápasu uzavřel desátý gól domácích.

O následujícím víkendu čeká strakonické nelehký souboj s plzeňskými Gorilami, který však již na celkovém 3. místě v tabulce nemůže nic změnit.

Muži B

Další povedený turnaj mají za sebou muži B. Ti v Chýnově nejprve narazili na Štíry Č. Budějovice C. Dvě třetiny se oba soupeři drželi gólově na dostřel, v závěru utkání strakoničtí odskočili do dvoubrankového vedení a zapsali si tak vítězství.

V druhém utkání změřilo bengo síly s Pacovem. První a třetí část patřila dudákům, kteří pokaždé vstřelili dva góly a žádný neinkasovali. V prostřední třetině naopak skórovali pouze Honzíci, a to celkem třikrát. V závěrečném součtu se tak radovali Strakonice, které zvítězili o jednu branku.