Nové logo, nová identita!

Nová identita

Jak jste jistě již všichni zaznamenali, před vstupem do nové sezóny prošel klub zásadní změnou identity. Jelikož chceme i nadále být progresivní organizací s důrazem na výchovu mladých hráčů, bylo potřeba inovovat vzhled klubu navenek, tak abychom byli právě pro mladé hráče přitažliví, jasně identifikovatelní a v neposlední řadě jsme se chtěli prostě líbit. Právě z těchto důvodů vzniklo nové logo, změnou prošel název, dresy a také web a sociální sítě. Výsledky práce na nové identitě klubu, která trvala více než rok, zhodnoťte sami, my pouze přinášíme komentář k novému vzhledu, tak aby se stal jasně pochopitelným.

Nové logo

Protože moderní sportovní tým potřebuje mít moderní znak, který odráží dynamiku organizace a zároveň vyvolává pocit hrdosti, bylo přistoupeno po velmi dlouhé době ke změně loga. Po vleklých diskusích uvnitř klubu a mezi klubem a zhotovitelem loga byl do znaku nově zvolen orel. Právě zvíře jako orel odráží již zmiňovanou hrdost, dynamičnost a v neposlední řadě je také symbol orlích křídel spojen se znakem rodu Bavorů ze Strakonic a tedy s historií města. Posledním a neméně málo významným důvodem pro volbu orla, byla i skrytá forma připomínky Petra Adlera – význam slova Adler v němčině je právě orel.

Nové dresy

Vzhledem k tomu, že mužské kategorie již nutně potřebovaly obměnu dresů, bylo logickým krokem tuto výměnu uskutečnit společně se změnou loga. Při výběru nového „pracovního“ oděvu byla poprvé v našem klubu zvolena metoda sublimovaného tisku, kdy potisky nejsou na povrchu dresu „nalepené“, nýbrž jsou tvořeny barvou přímo ve vláknech. Tato metoda zaručuje vyšší stálost potisku a dále umožňuje tvorbu zcela jedinečného designu dresu. Díky tomu vznikla sada dresů, kterou nemá nikdo jiný a která se bude v případě potřeby snadněji doplňovat. Na nové dresy se mohou postupně těšit všechny kategorie.

Nepřehlédněte

Nábor

Facebook

Naši partneři