Áčko vsítilo 25 gólů ve dvou zápasech!

O víkendu se áčko utkalo se soupeři z Tábora a z Prahy. Do zápasu proti Táboru vstoupili Strakoničtí velmi aktivně a vytvořili si mnoho slibných šancí a první třetinu jednoznačně ovládli. Na začátku druhé třetiny dovolili soupeři, aby se vrátil do utkání, ale od poloviny zápasu opět převzali otěže utkání a v poklidu ho dovedli do zdárného konce. V Praze jsme vstoupili do utkání velice vlažně a nechali soupeře vstřelit dva góly. Poté už to však byla jednoznačná dominance a brankář Bohemians nevěděl kde mu hlava stojí.  Nyní se představí muži doma 15.2.2020 v posledním zápase základní části sezóny a doufáme, že to nebude naposledy.

Strakonice  : Tábor – 6:3 (9 a 28 Šavrda, 11 T. Houska. 43 Pluskal, 58 Hron, 60 Harman)
Strakonice  : Bohemians B 19:4 (7 a 57 Hron, 9, 15, 18, 49, 57 a 59 Völfl, 9 M. Strejček, 30 Kořán, 35 Přib, 38 a 58 Harman, 27 a 38 Řezanka, 40 Pluskal, 48 a 54 Šavrda, 58 Křesák)
Sestava: V. Houska, T. Houska, Harman, Pluskal, Řezanka, Šavrda, Křesák, Velek, Vaníček, Kořán, Přib, M. Strejček, Völfl, Hron.