Lukáš Pluskal: Očekávám velmi vyrovnanou sérii

O uplynulém víkendu skončila základní část Divize a hned příští sobotu se rozeběhnou nadstavbové boje. V tomto mezičase nám Lukáš Pluskal zhodnotil dosavadní část sezóny a přidal i výhled na play-up.  

Po velmi turbulentním a dramatickém závěru základní části bereme 4. pozici. Jak by jsi celou základní část i konečné umístění zhodnotil?
Před začátkem sezóny jsme si dali jasný cíl a to dostat se do play-up, kde se právě teď nacházíme, takže si troufnu říct, a to za celý tým, že s celkovým umístěním jsme spokojeni. Základní část tudíž hodnotím kladně, celou sezónu jsme trénovali náš obraný systém, který konečně vypadá tak, jak vypadat má. Bohužel dlouhá a náročná sezóna si vybrala svoji daň a tímto chci pozdravit našeho spoluhráče Honzu Staňka, kterému přeji brzké uzdravení a návrat na palubovku. 

Konečné umístění nás do play-up postavilo proti FBŠ Plzeň, tedy soupeři se kterým jsme letos 3x prohráli. Jak soupeře hodnotíš, přál jsi si někoho jiného? 
Co se týče výběru soupeře, tak v téhle části sezóny už není moc na výběr, zde už nebude žádný lehký protivník a jestli chceme postoupit, musíme stejně porazit každého. S Plzní jsme letos sice 3x prohráli, ovšem kromě pohárového zápasu na začátku sezóny jsme s nimi  sehráli vždy velmi vyrovnanou partii, která pokaždé skončila těsnou výhrou soupeře(vždy 7:6).  

Jaký bude podle tebe průběh celé série? A typ na celkový výsledek série?
Dle papírových předpokladů by se mělo jednat o nejjednoznačnější sérii ze všech play-upových dvojic, neboť bude hrát první tým s jediným čtvrtým týmem. Paradoxně se ale na těchto pozicích umístily snad dva herně nejvyrovnanější celky co znám. Myslím, že celá série nabídne atraktivní florbal, který bude určitě stát za shlédnutí. Plzeň beru jako jednoho z nejtěžších soupeřů, přesto si dovolím tipovat celkový výsledek 3:1 pro Strakonice.

Nepřehlédněte

Nábor

Facebook

Naši partneři