Muži jsou ve 3. kole poháru

V druhém kole Poháru Českého florbalu nastoupili strakoničtí muži proti pražskému celku Las Plantas. Utkání se hrálo trochu netradičně již v pátek v hale Věry Čáslavské v Černošicích. Průběh zápasu přinesl v prvních dvou třetinách výsledkově nečekaně vyrovnanou hru. Jihočeši trávili spoustu času na útočné polovině, ovšem domácí zvládali na menším hřišti výborně blokovat a sami proměnili některé své útočné akce. Po dvou třetinách tedy na výsledkové tabuli svítilo skóre 4:3 pro domácí. V úvodu třetí části obdržel domácí celek pětiminutový trest za hrubý faul na Staňka. Během přesilovky dokázali strakoničtí vyrovnat a krátce po přesilovce strhnout skóre na svou stranu. V závěru utkání obdrželi domácí ještě několik branek při hře bez gólmana a výsledek zápasu se zastavil na hodnotě 5:9 pro Strakonice.

V dalším kole narazí strakoničtí muži na lepšího z dvojice FBC Young Boys - FK Slovan J. Hradec . Utkání by se mělo odehrát příští víkend na půdě soupeře.