Muži prošli do 4. kola, mládež hrála v Milevsku

Muži o uplynulém víkendu odehráli 3. kolo Poháru. V nedělním utkání byl strakonickým mužům soupeřem Slovan Jindřichův Hradec. Početná divácká návštěva musela na úvodní branku čekat až do poslední vteřiny úvodní dvacetiminutovky – trefili se domácí. Strakonické „gól do šatny“ nerozhodil a hned po půl minutě druhé části bylo srovnáno. Druhá třetina byla celkově velmi bohatá na góly – padlo jich dohromady 7, z toho 5 do hradecké brány, což se ukázalo jako rozhodující. V závěrečné části se strakoničtí trefili ještě dvakrát, domácí přidali jeden gól, takže výsledné skóre zápasu bylo 7:4 pro Strakonice. Ve čtvrtém kole čeká na Strakonice soupeř z Národní ligy – Florbal Benešov. Utkání by se mělo odehrát na naší půdě a to nejpozději do 28.9. Konkrétní datum zatím není stanoveno.

Kromě mužů odehrály o víkendu první zápasy také další mládežnické kategorie. Přípravka , elévové a mladší žáci se zúčastnili neligového turnaje Dragon Cup v Milevsku. V sobotu sehráli své zápasy přípravkáři a elévové,  neděle patřila mladším žákům. První dvě jmenované kategorie obsadili na turnaji shodně třetí příčku. Mladším žákům se dařilo o poznání hůře a skončili na sedmém místě.