Příspěvky

Nová sezona pomalu klepe na dveře a s tím přichází platba členských příspěvků. Na následující sezonu byly stanoveny příspěvky ve výši

  • Minipřípravka: 1 500,- Kč
  • Přípravka: 2 000,- Kč
  • Elévové: 2 500,- Kč
  • Mladší žáci: 3 000,- Kč
  • Starší žáci: 3 500,- Kč
  • Dorost: 4 000,- Kč
  • Junioři: 4 000,- Kč

Placené příspěvků od nové sezony proběhne skrze členskou sekci. Nemusíte nic hledat platba Vám bude automaticky vygenerována.

Stále také platí sleva na sourozence ve výši 1.000,- Kč. Sleva bude odečtena z výše příspěvků mladšího ze sourozenců. V této sezoně je stejně jako v sezoně minulé stanoven poplatek ve výši 500,- Kč na pořadatelskou službu pro domácí zápasy. Tento příspěvek se týká pouze kategorií mladších, starších žáků, dorostenců a mužů. Důležitým poznatkem je, že všechny tyto kategorie se mohou během sezony přihlásit na pořádání jakéhokoliv domácího zápasu a poplatek si tak vysloužit zpět. Na každém tréninku u trenérů jednotlivé kategorie bude možno se nechat zapsat na blížící se domácí turnaje, případně zápasy. Poplatek ve výši 500,- Kč uhraďte prosím společně s první polovinou členského příspěvku. Předem děkuji za včasnou platbu a v případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na této emailové adrese: sekretar@fbcstrakonice.cz nebo na telefonním čísle 739 931 428.

Povinnosti a členství v ČFBU

Pro jednotlivé hráče  členství znamená i určitou odpovědnost a z ní vyplývající povinnosti. Především včas platit příspěvky, které jsou důležité pro zajištění chodu oddílu.

Členství ve florbalové unii zavazuje krom platby hráčské licence, také k pořádání turnajů na domácím hřišti. Dle herního systému ligových turnajů odehrají družstva na turnaji vždy dva zápasy. V závislosti na počtu družstev se v daný den odehraje 4, 5 či 6 zápasů. Pořádající oddíl musí být na hřišti hodinu před jeho zahájením, dále musí zajistit přípravu mantinelů a hřiště (po turnaji opět úklid). Pořádat domácí turnaj znamená být v hale po celou dobu (v některých případech téměř celý den od 7,00 hod. do 16,30 - 17,30 hod.). V hale musí být neustále přítomen pořadatel, zdravotník, časoměřič, zapisovatel a minimálně dva lidé na rovnání mantinelů. 

To znamená přijmout další zodpovědnost a chodit pomáhat i na domácí turnaje jiných kategorií. Je to vše jen věc domluvy a ochoty rozdělit si spravedlivě služby. Tito pořádající hráči mají tak možnost vidět úroveň ostatních týmů a hráčů. Mají možnost srovnávat, a i se od těch nejlepších učit. Chceme proto tímto způsobem oslovit rodiče dětí a zletilé hráče oddílu a požádat vás o podporu a pochopení. Každý sportovní oddíl si musí k těmto doprovodným činnostem na turnajích svoje hráče vychovat. Ale bez podpory z vaší strany to nejde.

Nepřehlédněte

Nábor

Facebook

Naši partneři