Vybavení & Merch

Výběr vybavení vždy konzultujte s trenéry!

Na veškerý sortiment FatPipe máme slevu 30% z maloobchodní ceny (MOC). Pečlivě vybrat si můžete v eshopu na tomto odkazu.

JAK OBJEDNÁVAT A NAKUPOVAT?

Objednávky veškerého materiálu posílejte na e-mail dominik.harman@fbcstrakonice.cz ve formátu:

  • jméno a příjmení hráče
  • kategorie
  • přesný název produktu
  • specifikace produktu (např. délka, strana, barva, velikost, atd.)
  • platby: materiál se platí při převzetí v hotovosti

Objednávky se přijímají vždy do 30. dne v každém měsíci. Po dohodě lze provést i expresní objednávku! Veškeré nesedící velikosti oblečení lze vyměnit za menší / větší!


Sportovní Obuv:

Výběr vybavení vždy konzultujte s trenéry!

Výhradním dodavatelem obuvi hráčů FbC Strakonice je eshop: http://www.sanasport.cz. Jedná se o specialisty na sportovní vybavení pro běh, fitness, halové sporty, outdoor i aktivně strávený volný čas. V eshopu naleznete obuv od nejlepších výrobců sálové obuvi jakou jsou Asics, Mizuno, Adidas atd.. 

Boty objednávejte přímo na eshopu kde v košísku zaškrtněte položku Mám dárkový poukaz a zadajte týmový slevový kod pro okamžitou slevu 30% na značky Asics a Mizonu a okamžitou slevu 20% na ostatní značky. Slevový kód Vám rádi svěříme na tel: 734 430 734 nebo emailu: dominik.harman@fbcstrakonice.cz

Můžete taktéž navšívit kamené obchody kde Vám personál pomůže s výběrem vhodné obuvi pro florbal, na pokladně pak stačí oznámit týmový slevový kód a ihned se započte sleva 30%! 

 

Nepřehlédněte

Nábor

Facebook

Naši partneři